PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BLOG

BLOG

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Rodzaje pieluch wielorazowych

01-11-2023Wyświetleń: 2
Rodzaje pieluch wielorazowych
Pieluchy wielorazowe zdobywają coraz większą popularność wśród rodziców, poszukujących bardziej ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań dla swoich maluchów. Jednakże, przed podjęciem decyzji o zakupie, warto poznać rodzaje pieluch wielorazowych dostępnymi na rynku. Oto przewodnik po najpopularniejszych rodzajach.
Przeczytaj całość

Klamerki Snappi

23-09-2020Wyświetleń: 124
Klamerki Snappi
Ma kształt litery "T" z niewielkimi ząbkami na każdym końcu. Ząbki te zahaczają o tkaninę pieluszki zapewniając solidne ułożenie pieluszki i swobodę ruchów Twojemu dziecku. Wszystkie klamerki barwione są barwnikami spożywczymi, a więc są w pełni bezpieczne.
Przeczytaj całość

Zalety pieluszkowania wielorazowego

23-09-2020Wyświetleń: 91
Zalety pieluszkowania wielorazowego
Sposobów dbania o zdrowie i rozwój dzieci jest wiele. Niektóre cieszą się szerokim zainteresowaniem, a o innych wie tylko grupa wtajemniczonych osób. Pieluszki wielorazowe, jako element dbania o dobre samopoczucie malucha i o środowisko naturalne, zdobywają coraz szersze uznanie. Jednak przyszli rodzice albo już rodzice niemowląt czasami zadają sobie pytanie: czy pieluszki wielorazowe mają zalety?
Przeczytaj całość

Pielęgnacja pieluszek PUL

12-08-2020Wyświetleń: 191
Pielęgnacja pieluszek PUL
Jak przechowywać pieluszki wielorazowe? Jak prać pieluszki PUL? Czy trzeba je odtłuszczać albo poddawać innym zabiegom? Chcemy Ci udowodnić, że pielęgnacja pieluszek PUL jest prosta, a tym samym pieluchowanie przystępne i łatwe dla każdego. Nie ważne więc, czy jesteś tatą, czy mamą, babcią, dziadkiem albo ciocią z przedszkola, bo gdy poznasz zasady używania wielorazowych pieluszek, przekonasz się, że warto skończyć z nieekologicznymi jednorazówkami.
Przeczytaj całość

Wełniane pieluszki - octowanie i lanolinowanie

12-08-2020Wyświetleń: 427
Wełniane pieluszki - octowanie i lanolinowanie
Wełniane otulacze i wkłady polecamy wszystkim rodzicom, którzy uwielbiają produkty z naturalnych włókien. Do produkcji otulaczy i wkładek używamy naturalnej wełny, która wyróżnia się miękkością i trwałością. Nie podrażnia skóry, zapewnia przewiew, zatrzymuje wilgoć z wkładów wewnątrz, dlatego dziecięce ubranka są suche, a maluch cieszy się swobodą.
Przeczytaj całość

Wełniane pieluszki - pranie i suszenie

12-08-2020Wyświetleń: 154
Wełniane pieluszki - pranie i suszenie
W NappiMe kochamy wełnę! Ten naturalny surowiec znany od wieków ma właściwości, które umożliwiają nam tworzenie nieprzemakalnych otulaczy, wkładek do pieluszek oraz wkładek laktacyjnych. Produkty NappiMe z wełny są przewiewne, termoregulacyjne, antyalergiczne, wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli produkt z wełny wypierzesz w pralce, w zwyczajnym proszku, a do tego w wysokiej temperaturze, straci on swoje właściwości. Pielęgnacja pieluch wełnianych nie jest jednak trudna!
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu