PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BLOG » BAJKI » BAJKA O: ŻABKACH

Nowości

BAJKA O: ŻABKACH

Przygotujcie się na magiczną podróż do krainy, gdzie rozmawiające zwierzęta, tajemnicze światła i przygody oczekują na odważnych odkrywców. A dziś poznacie bajkę o ŻABACH!


Dawno, dawno temu w małej wiosce położonej w sercu gęstego lasu żyła sobie gromadka żab, które zmęczyły się używaniem jednorazowych pieluch dla swoich kijanek. Zauważyły, że pieluchy są nie tylko drogie, ale także szkodliwe dla środowiska dlatego postanowiły poszukać bardziej ekologicznego rozwiązania.

Pewnego dnia, skacząc po wiosce, żabki natknęły się na stos wyrzuconego materiału i zrozumiały że mogą z niego zrobić pieluchy wielokrotnego użytku dla swoich maluchów. Zebrały więc cały materiał i zabrały się do pracy.

Pracowały niestrudzenie, wycinając, szyjąc i kształtując materiał, aby stworzyć idealne pieluchy dla swoich kijanek. To był pracochłonny proces, ale żabki były zdeterminowane i po kilku próbach w końcu udało im się stworzyć idealne pieluszki.

Pieluchy były miękkie, wygodne i co najważniejsze ekologiczne. Żaby były zachwycone swoim dziełem i postanowiły podzielić się nim z innymi zwierzętami w lesie. Zorganizowały warsztaty, na których uczyły inne zwierzęta robić pieluchy, które nazwały NappiME.

Wkrótce wieść o ekologicznych pieluszkach NappiMe rozeszła się po okolicy, a inne zwierzęta w lesie zaczęły ich używać. Żaby nie tylko rozwiązały swój własny problem, ale także pomogły innym zwierzętom w lesie.


 

alt


 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BAJKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu