PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BAJKI » Bajka o PAWIACH

Bajka o PAWIACH

W krainie zwaniej Królestwem Miejscówka, Królowa Konserwela zaniepokojona nadmiernym zużyciem jednorazowych pieluszek przez dzieci z PAWIÓW, postanawia wprowadzić innowacyjne rozwiązanie - pieluszki wielorazowe NAPPIME. Dzięki nim dzieci mogą cieszyć się swobodą i wygodą, a kraina chroni się przed zanieczyszczeniem.


Dawno, dawno temu, w malowniczej krainie zwanej Królestwem Miejscówka, panowała dumna i odważna królowa imieniem Konserwela. Była ona znana z dbałości o środowisko naturalne oraz o dobro swoich poddanych. Jednak pewnego dnia Królestwo Miejscówka ogarnęła wielka kłopotliwość. Dzieci z PAWIÓW, jednej z jej najpiękniejszych krain, zużywali ogromne ilości jednorazowych pieluszek, co powodowało niemałe zanieczyszczenie środowiska.


Królowa Konserwela postanowiła podjąć kroki mające na celu ochronę swojego królestwa. Zwołała więc naradę ze wszystkimi mądrymi istotami z krainy Miejscówka, by znaleźć rozwiązanie tego kłopotu. Po wielu dniach rozważań i dyskusji, padł pomysł na wyjątkowe pieluchy wielorazowe, które byłyby zarówno przyjazne dla środowiska, jak i komfortowe dla maluchów.


Postanowiono nazwać je pieluchy wielorazowe NAPPIME - bo były one wykonane z specjalnego materiału PUL, który był wodoszczelny i jednocześnie przyjazny dla skóry dziecka. Królowa Konserwela z dumą ogłosiła, że od tej pory wszystkie dzieci w jej królestwie będą korzystać z tych magicznych pieluszek.


I tak rozpoczęła się nowa era dla PAWIÓW. Dzieci bawiły się, śmiały i uczyły, a kiedy nadchodził czas zmiany pieluszki, nie trzeba było już martwić się o zanieczyszczanie środowiska. Pieluszki NAPPIME można było po prostu wyprać i użyć ponownie!


Z biegiem czasu, wieść o innowacyjnych pieluszkach z Miejscówki rozniosła się po całym świecie, a Królestwo Miejscówka stało się wzorem dla innych krain w trosce o środowisko naturalne.


I tak Królowa Konserwela oraz jej wierni poddani z PAWIÓW, ubrani w swoje pieluszki NAPPIME, żyli długo i szczęśliwie, zachowując równowagę między człowiekiem a naturą.


PRODUKTY NAPPIME Z PAWIAMI:
PAWIE produkty 
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BAJKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu