PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BAJKI » Bajka o pieluszkowym Samolocie

Bajka o pieluszkowym Samolocie

W krainie skrzatów Laleczkowo każda podróż kończyła się problemem - brakiem pieluszek. Postanowił to zmienić Kajtek, tworząc pieluszki NAPPIME, gotowe na każdą przygodę. Dzięki nim skrzaty mogły podróżować bez obaw, eksplorując góry, lasy i morza. Teraz, zawsze gotowe do lotu jak samoloty, ich przygody nabrały nowego wymiaru.


W dalekiej krainie Laleczkowo żyły sobie skrzaty, które uwielbiały podróże. Ale było jedno małe ale... każda ich podróż kończyła się nieprzyjemnie, gdyż skończyły im się pieluszki! Każda z tych podróży była przygodą, ale pieluszki jednorazowe nie nadążały za ich marzeniami o odkrywaniu nowych miejsc.
 
W jednym z letnich dni, gdy słońce świeciło a niebo było bezchmurne, jeden ze skrzatów o imieniu Kajtek postanowił, że musi coś z tym zrobić. Pewnego ranka, kiedy wstawał, Kajtek miał olśniewający pomysł. "Stworzę pieluszki, i akcesoria które będą mogły podróżować razem z nami!" zawołał entuzjastycznie. Właśnie wtedy narodziła się NAPPIME - pieluszka wielorazowa, gotowa do przygód na każdym kroku.

Kajtek natychmiast zabrał się do pracy. Zbierał materiały, wybierał kolory i wzory, a jego ulubiony motyw to samoloty. Wyobrażał sobie, jak NAPPIME wznosi się wysoko w powietrze, gotowa do podróży, tak jak on i jego przyjaciele.

Po wielu dniach pracy Kajtek wreszcie ukończył swoje dzieło. NAPPIME były gotowe! Z dumą pokazał je swoim przyjaciołom. Razem z nimi przetestowali pieluszki podczas krótkiej podróży do pobliskiego lasu. NAPPIME sprawdziły się doskonale! Były wygodne, miękkie i niezwykle trwałe.

Od tego dnia NAPPIME towarzyszyły skrzatom w każdej podróży. Razem eksplorowali góry, lasy i morza, zawsze z pewnością, że ich pieluszki są gotowe na każde wyzwanie. Dzięki NAPPIME skrzaty mogły spełniać swoje marzenia o podróżach, nie martwiąc się o niedostatek pieluszek.

A gdy Kajtek patrzył w niebo, widząc przelatujące samoloty, uśmiech nie schodził mu z twarzy. Wiedział, że gdziekolwiek polecą, NAPPIME będą gotowe na każdą przygodę.


 

PRODUKTY: z samolotami 
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BAJKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu