PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BLOG » BAJKI » Przygoda Jabłuszek

Nowości

Przygoda Jabłuszek

Koko i Lulu, dwie małe jabłuszka, noszące magiczne pieluszki wielorazowe PUL, wyruszają na wycieczkę po magicznym sadzie. Podczas podróży spotykają małego jeżyka Piko i wróżkę Fru, pomagając im rozwiązać ich problemy. Dzięki swojej pomocy i magicznym pieluszkom, stają się bohaterkami sadu, symbolizującymi przyjaźń, pomoc i wygodę.


Dawno, dawno temu, w magicznym sadzie, gdzie jabłka rosną wesoło na drzewach, mieszkały małe jabłuszka o imionach Koko i Lulu. Były one niezwykłe, bo nosiły na sobie magiczne pieluszki wielorazowe NAPPIME, które sprawiały, że były zawsze suche i szczęśliwe.
 

Jednego dnia, gdy słońce świeciło jasno na niebieskim niebie, Koko i Lulu postanowiły wybrać się na wycieczkę po sadzie. Chciały poznać nowych przyjaciół i odkryć tajemnice tego magicznego miejsca. Wędrując między drzewami jabłoni, nagle usłyszały szmer. Okazało się, że to mały jeżyk o imieniu Piko, który miał problem z jedną z jabłoni. Jego ulubione jabłko utknęło wysoko na gałęzi, a on nie mógł go zebrać. Koko i Lulu postanowiły pomóc.


Koko, która była bardziej zwinna, wspięła się na gałąź i zebrała jabłko, które następnie delikatnie zsunęła do Lulu. Lulu przekazała je Piko, który był zachwycony ich pomocą. Z wdzięczności obiecał im, że pomoże im, gdy tylko będą w potrzebie. W dalszej podróży spotkały małą wróżkę o imieniu Fru, która miała problem z osłabionymi skrzydełkami. Okazało się, że potrzebowała specjalnego pyłku z kwiatu, który rósł na szczycie wzgórza, ale było tam bardzo wysoko.


Koko i Lulu znowu stanęły na wysokości zadania. Znajdując wspólnie sposób, jak stworzyć improwizowaną windę z liści i gałęzi, udało im się dotrzeć na szczyt wzgórza i zebrać niezbędny pyłek. Fru była im bardzo wdzięczna i obiecała, że jeśli kiedykolwiek będą w potrzebie, zawsze może na nią liczyć. Gdy słońce zaczęło zachodzić, Koko i Lulu wróciły do swojego domku w sadzie. Były zmęczone, ale szczęśliwe. Miały wspaniałą przygodę i nowych przyjaciół. Dzięki swoim magicznym pieluszkom wielorazowym PUL, miały pewność, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach będą czuły się komfortowo i suche.


Od tego dnia Koko i Lulu były znane w całym sadzie jako bohaterki, które zawsze służą pomocą innym. A ich magiczne pieluszki wielorazowe PUL stały się symbolem przyjaźni, pomocy i wygody dla wszystkich mieszkańców słońca i sadu.


PRODUKTY NAPPIME:
JABŁKA produkty

 
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BAJKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu