PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BAJKI » Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek

Kasia, znana jako Czerwony Kapturek, wyrusza do chorej babci z koszem pełnym smakołyków. W drodze spotyka wilka, który próbuje ją oszukać, ale dzięki swoim wytrzymałym pieluszkom PUL, Kasia jest z nim sprytniejsza.


Dawno, dawno temu, w uroczym lesie, mieszkała mała dziewczynka o imieniu Kasia. Zawsze nosiła czerwony kaptur, dlatego wszyscy w okolicy nazywali ją Czerwonym Kapturkiem. Kasia była bardzo ciekawa i lubiła bawić się w lesie, zwłaszcza gdy miała na sobie swoje ulubione pieluszki wielorazowe, których nigdy nie nosiła się wstydziła.
 

Pewnego dnia Mama Kasi poprosiła ją, aby dostarczyła babci trochę ciastek, ponieważ babcia była chora i potrzebowała trochę pocieszenia. Kasia wzięła koszyczek z ciastkami i ruszyła w drogę do domku swojej babci.


Podczas spaceru przez las, Kasia zauważyła kolorowe motyle i śpiewające ptaszki. Była taka podekscytowana, że nie zauważyła, jak zboczyła z głównej ścieżki. Gdy zorientowała się, zobaczyła, że znalazła się w miejscu, które nigdy wcześniej nie widziała. Była to ciemna część lasu, ale Kasia nie bała się, ponieważ wiedziała, że ma na sobie swoje odporne pieluszki wielorazowe.


Nagle, zza krzaka wyszedł wielki wilk. Jego oczy błyszczały, gdy spojrzał na Kasię i jej koszyk z ciastkami. "Gdzie idziesz, Czerwony Kapturku?" zapytał wilk złośliwie.


Kasia nie była przestraszona. Uśmiechnęła się i odpowiedziała: "Idę do babci z ciastkami. A gdzie ty idziesz, Panie Wilku?"


Wilk spojrzał na Kasię z niedowierzaniem. Nikt wcześniej nie odważył się mu sprzeciwić. Ale Kasia wydawała się być inna. "Hmm... idę na polowanie. Ale to nie ważne. Dlaczego nie zjesz ciastek sama?" powiedział wilk, próbując zmylić dziewczynkę.


Jednak Kasia była bardzo bystra. Wiedziała, że wilk nie jest zwykłym zwierzęciem. "Nie, dziękuję, Panie Wilku. Muszę iść do babci" powiedziała Kasia i szybko pobiegła dalej.


Wilk, widząc, że nie może skusić Kasi, postanowił pójść na skróty, aby zdążyć przed nią do domku babci. Ale Kasia, mając na sobie swoje wygodne pieluszki wielorazowe, była szybsza niż myślał.


Gdy dotarła do domku babci, zobaczyła, że drzwi były otwarte, a w sypialni leżała babka z zasłabnięciem. Natychmiast podbiegła do niej i podała jej wodę oraz ciastka.


Wilk, który właśnie dotarł do domu babci, był zdumiony. Nie spodziewał się, że Kasia będzie tak szybka. Usłyszał, jak Kasia rozmawiała z babcią i poczuł się nieswojo. W końcu uciekł, nie chcąc ryzykować złapania.


Kasia opowiedziała babci, co się stało, i obie razem zjadły pyszne ciastka. Babcia była bardzo wdzięczna Czerwonej Kapturkowi za jej odwagę i mądrość. Kasia zrozumiała, jak ważne jest noszenie wygodnych i bezpiecznych ubrań, takich jak pieluszki wielorazowe, które pomogły jej pokonać groźnego wilka.


Od tego czasu Czerwony Kapturek nosił swoje pieluszki wielorazowe z jeszcze większym dumą i nigdy nie zapominał, jak dzięki nim był bezpieczny w każdej sytuacji.


PRODUKTY NAPPIME:
CZERWONY KAPTUREK produkty

 
 
alt
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BAJKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu