PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BAJKI » Misio i Przygoda z Pieluszkami

Misio i Przygoda z Pieluszkami

Dawno temu, w urokliwej krainie pełnej zielonych lasów, żył ciekawski Miś, który uwielbiał odkrywać świat. Pewnego dnia, natknął się na kolorowe "pieluszki wielorazowe NAPPIME", co rozpoczęło serię przygód.


Dawno, dawno temu, w krainie zielonych lasów i bajecznych łąk, mieszkał sobie mały Miś. Był to niezwykle kochany miś, który był bardzo ciekawy świata i lubił odkrywać nowe rzeczy.


Pewnego dnia, gdy Miś bawił się w swojej chatce, usłyszał rozmowę ludzi, którzy przynieśli nowe rzeczy do domu. Wśród nich były dziwne, kolorowe tkaniny i coś, co nazywali "pieluszkami wielorazowymi NAPPIME". Miś, ciekaw jak zawsze, postanowił dowiedzieć się więcej o tych dziwnych przedmiotach.


Po krótkiej rozmowie z ludźmi, Miś zrozumiał, że pieluszki wielorazowe to alternatywa dla tradycyjnych pieluch jednorazowych. Były wykonane z miękkiej tkaniny, którą można prać i używać wielokrotnie. Miś był bardzo zaintrygowany tą koncepcją i postanowił przetestować je na własną łapę. Następnego dnia, Miś zabrał ze sobą kilka pieluszek wielorazowych i udał się na długi spacer po lesie. W trakcie swojej wyprawy spotkał wiele zwierzątek, które cieszyły się na jego widok. Ale nagle, podczas gdy biegał po polanie, zauważył małego jeżyka, który płakał.


Miś zbliżył się do niego i zapytał, co się stało. Okazało się, że mały jeżyk zgubił swoją jednorazową pieluszkę, którą miał nosić do domu. Miś natychmiast wpadł na pomysł! Zaproponował, że może pomóc jeżykowi, używając swoich pieluszek wielorazowych. Niezwłocznie założył jeżykowi jedną z pieluszek, a jeżyk był zachwycony miękkością i wygodą. Wesoło skakał wokół Misia, ciesząc się z nowego ubranka, a MIŚ był bardzo zadowolony, że mógł pomóc małemu przyjacielowi.


Od tego czasu, MIŚ stał się obrońcą pieluszek wielorazowych w lesie. Wszystkie zwierzęta zaczęły używać ich zamiast jednorazowych pieluch, co było lepsze dla środowiska i przyjemniejsze dla ich skórek. A MIŚ? Stał się bohaterem, który nauczył wszystkich, że dbanie o planetę to zadanie dla każdego, nawet dla takiego małego misia jak on.PRODUKTY NAPPIME: MISIE produkty


 
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BAJKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu