PolskiAngielski
+48 531 143 143
Strona główna » BLOG » BAJKI » BAJKA O: Płetwalu Błękitnym

Nowości

BAJKA O: Płetwalu Błękitnym

Dziś poznacie historię płetwala błękitnego o imieniu PŁETWI, który od lat marzy o zachowaniu czystości i piękna swojego podwodnego królestwa. Na szczęście pewnego dnia PŁETWI odkrywa pieluchy wielorazowe NAPPIME!


Płetwal błękitny o imieniu PŁETWI jest całkiem dużym ssakiem, który jest zmuszony do pływania w oceanie pełnym plastiku. PŁETWI  był bardzo zakłopotany, że ludzie patrzyli na niego i zaczynali się śmiać, ponieważ ma duże ciało, nie może wcisnąć się w pieluchy o normalnym rozmiarze. Po tym jak zobaczył, że pieluchy jednorazowe powodują, że oceany są pełne plastiku i zanieczyszczają nasze wody, zdecydował, że już nigdy nie chce ich używać. Odkrył pieluchy wielorazowe NAPPIME poprzez wyszukiwanie w google i postanowił spróbować! Pieluszki wielorazowe NAPPIME są wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest miękki i oddychający oraz ma wygodny kształt . Łatwo je wyprać w zimnej wodzie co w oceanie jest idealnym rozwiązaniem , zachowując przy tym swoją elastyczność i dopasowując się do jego brzuszka. Pieluszki wielorazowe NAPPIME mają wyjątkowo chłonne wewnątrz, dzięki czemu są super chłonne i zapobiegają przeciekom! Niebieski Wieloryb jest teraz szczęśliwy, ponieważ w końcu może wrócić do pływania, nie martwiąc się o zawstydzanie siebie lub ranienie innych zwierząt morskich zabłąkanymi śmieciami pływającymi na jego drodze! Wieloryb żył w oceanie i godzinami bawił się przy szumie fal. Woda wokół niego była pełna plastikowych butelek i plastikowych toreb. Pewnego dnia poczuł chęć popłynięcia w kierunku wyspy. Kiedy dotarł na plażę, zauważył, że wszystkie drzewa były pokryte jednorazowymi pieluchami! Zrobiło mu się smutno że ludzie nie dbają o środowisko później wszystko wpada do jego ukochanego oceanu. Jednak od kiedy ma NAPPIME żyje nadzieją że będzie więcej ludzi którzy chętnie przejdą na wielorazowe pieluszki które pozwolą z czasem na zachowanie czystych oceanów .

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BAJKI
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu